XGC FURNITURE CO., LTD

Marzenie o drogach, starlish!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

XGC FURNITURE CO.,LTD

Certyfikaty
dobra jakość Sofa światła LED na sprzedaż
dobra jakość Sofa światła LED na sprzedaż
Opinie klientów
i'm very happy, the last Friday arrived to my city 1 truck with led furniture it's great, i was testing something stuff all it's ok

—— marc

The furniture with lighting is nice, my clients love them, I will do more business with your company.

—— Richard

Im Online Czat teraz

XGC FURNITURE CO.,LTD

1 2 3 4
XGC  FURNITURE CO.,LTD XGC  FURNITURE CO.,LTD XGC  FURNITURE CO.,LTD XGC  FURNITURE CO.,LTD
6 Reasons to choose XGC Features and application of product Production series Distribution agent

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Sprzedawca
Inny
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : XGC, STARLISH
Ilość pracowników : 120~150
Coroczne wyprzedaże : 5,000,000-10,000,000
Rok założenia : 2007
pc Export : 90% - 100%
Meble ShenZhen XGC Co., LTD, założone w 2009 roku, to nowoczesna firma oferująca luksusowe meble kreatywne łączące design, rozwój, produkcję, sprzedaż i serwis! Jest to jeden z pierwszych i największych producentów obrotowych mebli do formowania świec w Chinach. Po dziesięciu latach rozwoju, zakres działalności obejmuje dekorację świetlną LED i rekreację na świeżym powietrzu.

Salon sprzedaży GuangZhou ponad 2000 metrów kwadratowych, w sumie ponad 60 pracowników, z wieloma wysokiej jakości personel marketingowy i zarządzania. Produkty są eksportowane do Europy, Ameryki i ponad 50 krajów i regionów na świecie, a wsparcie dla serwis ponad 3000 projektów dekoracyjnych KTV na całym świecie.

Baza produkcyjna HuiZhou to ponad 8000 metrów kwadratowych, z działem projektowania i rozwoju, warsztatem produkcyjnym do formowania rotacyjnego, warsztatami elektroniki oświetleniowej, warsztatami montażu i debugowania itp. Firma ma silną siłę techniczną, tworząc zestaw ścisłego systemu zarządzania produkcją i zapewnienia jakości system, istniejąca 6 duża rotacyjna maszyna firmy i dopasowany sprzęt przetwórczy, mogą być przetwarzane w ciągu 5 metrów produkty forma jest ponad 500 modeli, kompletne produkty, doskonała jakość, produkcja materiałów PE może osiągnąć 800 ton;

Wiele technologii patentowych stanowi precedens w kraju i za granicą.

dwie marki:

"Starlish" ------ oświetlenie LED mebli, dekoracji i serii oświetlenia. Przyjmuje importowane środowiska PE surowego materiału do walcowania i kształtowania w jednym, łącząc się z kreatywnością elementów mody oświetlenia LED. Głównymi produktami są: krzesło taboret, stół / stolik do kawy, sofa / fotel, łóżko, szafka na wino, wiaderko na lód, talerz owoców, doniczka, lampa dekoracyjna itp. Produkty są szeroko stosowane w klubach nocnych i barach, klubach KTV, hotelowych i innych obiektach rekreacyjnych.

"TGC" ------ meble ogrodowe, obiekty rozrywkowe, platforma dokowa i pływająca seria domów. Jest szeroko stosowana w parkach wodnych, ogrodach zewnętrznych, na balkonach, w basenach, na plażach, w parkach rozrywki, w ośrodkach wypoczynkowych, wystawach i aktywnościach wynajem i inne miejsca.

Cechy produktu:

Nowoczesny luksus, kreatywność w modzie, energooszczędność niskoemisyjna, zdrowie i ochrona środowiska

Inteligentna, świecąca, kolorowa dynamika, ogólny kształt, lekkość i wytrzymałość.

Sen drogi, starlish! XGC dotrzyma kroku The Times, stale ulepsza system zarządzania przedsiębiorstwem, integruje zasoby platformy sprzedaży, optymalizuje alokację produktów, wzmacnia promocję marki i dąży do tego, aby stać się znaną marką w Chinach!

Szczegóły kontaktu
XGC FURNITURE CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Ms. Gina Song

Tel: 86-20-36966393

Faks: 86-20-36966393

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)